Pomysłowe zaproszenia, podziękowania

Ręcznie wykonane podziękowania, winietki

Podziękowania na komunię w kształcie gołębi – tanio

Sklep z podziękowaniami dla gości

Tego dnia wszystko powinno być doszlifowane od zaproszeń po podziękowanie – w końcu Pierwszą Komunię Świętą ma się w życiu wyłącznie raz. Jeżeli wyszukujesz pomysłu na te drugie, mamy dla Ciebie jakże intrygującą propozycję: drewniane dekoracje w kształcie gołębic lub też serduszek.

Nawiązują one do symboliki Ducha Świętego, a dzięki możliwości personalizacji będą trwałą pamiątką na długi czas. Pilnujemy ich wykonania, dbając o każdy szczegół. Warto również zwrócić szczególną uwagę na fakt, iż każde jedno podziękowanie na komunię jest wzbogacone o magnes – to naturalnie dzięki temu będzie też przydatnym gadżetem. Continue reading „Podziękowania na komunię w kształcie gołębi – tanio”

Drewniane serduszka jako podziękowania dla gości – komunia

komunia

Komunia Święta w Polsce to unikalna uroczystość, która jest znacząca dla każdej rzymskokatolickiej rodziny. Nie da się zamaskować, że Komunia to również imprezy powiązane z poczęstunkiem, zgromadzeniem z rodziną i okazja na wspólną celebrację tego ważnego dnia. To także okazja, aby wręczyć podziękowania dla gości na komunię w formie magnesu o kształcie serca. Prezentujemy personalizowany upominek, na który jesteśmy w stanie nanieść imię, datę oraz sentencję dziękującą rodzinie za przyjazd. Continue reading „Drewniane serduszka jako podziękowania dla gości – komunia”