Pomysłowe zaproszenia, podziękowania

Ręcznie wykonane podziękowania, winietki

Przygotowania do wesela – wybór podziękowań dla gości

Atrakcyjne podziękowania weselne

Urocze podziękowania dla gości ślubnych w kształcie serca lub gołębia – to stworzona przez nas oferta. Mocno troszczymy się, żeby powiedziały „dziękuję” w wyraźny sposób, troszczymy się o jakość wykonania. Dzięki temu, że można spersonalizować je pod względem grafiki i treści stają się jeszcze bardziej szczególne oraz dopasowane do uroczystości.

Z tyłu każdej pamiątki jest usytuowany magnes, który zezwala na umieszczenie jej na lodówce. Zachęcamy do zamówienia o jednej sztuki więcej, aby oraz Wam została jedna z tych cudnych pamiątek. Continue reading „Przygotowania do wesela – wybór podziękowań dla gości”

Organizacja chrzcin – zakup podziękowań dla gości – oferta

Przygotowania do chrzcin

Żeby organizacja uroczystości chrztu świętego była zachwycająca warto uwzględnić w niej podziękowania dla gości. Wolno mieć pewność, iż podarek spodoba się gościom – gołębica bądź serce świetnie wpisuje się w symbolikę chrztu świętego, a wykonanie jest wybitnie pieczołowite.

Wyjątkowości dodaje tym podziękowaniom szansa ich personalizacji, do jakiej serdecznie zachęcamy. Co więcej, oferowane przez nas podziękowania to nie tylko pamiątka z drzewa, lecz też jako magnes konkretny dodatek do wyposażenia kuchni. Continue reading „Organizacja chrzcin – zakup podziękowań dla gości – oferta”

Pamiątkowe podziękowania dla gości na roczek – sklep

Tanie podziękowania urodzinowe

Atrakcyjne wzory, ładne formy, optymalne wykonanie – wszystko to w interesującej cenie, gdy ktoś zdecyduje się na nasze personalizowane podziękowania na roczek. Pierwsze urodziny dziecka to wspaniała okazja ku temu, żeby wyrazić bliskim wdzięczność za uczestnictwo w tym jakże istotnym wydarzeniu.

Jednakże ta ozdoba jest nie tylko ładna, ale także praktyczna. Każdy jeden drewniany gołąbek czy też serce ma z tyłu usytuowany magnes, to naturalnie dzięki któremu można go umieścić np. na lodówce. To dodatkowy plus naszej propozycji. Continue reading „Pamiątkowe podziękowania dla gości na roczek – sklep”

Podziękowania na komunię w kształcie gołębi – tanio

Sklep z podziękowaniami dla gości

Tego dnia wszystko powinno być doszlifowane od zaproszeń po podziękowanie – w końcu Pierwszą Komunię Świętą ma się w życiu wyłącznie raz. Jeżeli wyszukujesz pomysłu na te drugie, mamy dla Ciebie jakże intrygującą propozycję: drewniane dekoracje w kształcie gołębic lub też serduszek.

Nawiązują one do symboliki Ducha Świętego, a dzięki możliwości personalizacji będą trwałą pamiątką na długi czas. Pilnujemy ich wykonania, dbając o każdy szczegół. Warto również zwrócić szczególną uwagę na fakt, iż każde jedno podziękowanie na komunię jest wzbogacone o magnes – to naturalnie dzięki temu będzie też przydatnym gadżetem. Continue reading „Podziękowania na komunię w kształcie gołębi – tanio”

Zawieszki, magnesy jako podziękowania dla gości na roczek

roczek

Organizujesz imprezę z okazji pierwszych urodzin dziecka? Wyśmienicie – mamy do przedstawienia pomysł, jak w przyjemny sposób podziękować rodzinie i bliskim za przybycie. Każdy rodzic pragnie, by cała rodzina pamiętała o tym dniu oraz wspominała go w samych superlatywach. Z przyjemnością w tym pomożemy – oferujemy – podziękowania dla gości na roczek / urodziny w formie magnesu z personalizowanym napisem. Continue reading „Zawieszki, magnesy jako podziękowania dla gości na roczek”

Podziękowania dla gości na chrzest w stylu boho i nietylko

chrzest

Chrzest to nadzwyczajna uroczystość, która potrzebuje wielu przygotowań. Zadbaliście już o wszelkie formalności oraz poczęstunek dla członków rodziny? Warto zatroszczyć się też o prosty podarek, który będzie odmianą podziękowania dla gości. Mamy zaszczyt przedstawić podziękowania dla gości na chrzest w formie magnesu. To personalizowany drobiazg, na którym możemy nanieść dane dziecka, datę oraz zwięzłą sentencję dziękującą rodzinie i bliskim za przybycie na uroczystość. Continue reading „Podziękowania dla gości na chrzest w stylu boho i nietylko”

Podziękowania dla gości weselnych – drewniane serduszka

wesele

Nie ma na świecie pary młodej, która nie przejmowałaby się organizacją własnego wesela – wszystko po to, aby wypaść jak najpoprawniej. Planujecie wesele lub już jesteście na etapie załatwiania spraw organizacyjnych powiązanych z przyjęciem? Nie zapomnijcie o drobnych, aczkolwiek niezmiernie urodziwych i przyjemnych gestach w kierunku rodziny i znajomych, jacy przybędą na Waszą uroczystość. Oto podziękowania dla gości na ślub / wesele w formie magnesu o kształcie serca. Personalizowane magnesy to świetny sposób, by podziękować rodzinie za przybycie oraz uświetnienie swoją obecnością tak ważnego dla Was dnia. Continue reading „Podziękowania dla gości weselnych – drewniane serduszka”

Drewniane serduszka jako podziękowania dla gości – komunia

komunia

Komunia Święta w Polsce to unikalna uroczystość, która jest znacząca dla każdej rzymskokatolickiej rodziny. Nie da się zamaskować, że Komunia to również imprezy powiązane z poczęstunkiem, zgromadzeniem z rodziną i okazja na wspólną celebrację tego ważnego dnia. To także okazja, aby wręczyć podziękowania dla gości na komunię w formie magnesu o kształcie serca. Prezentujemy personalizowany upominek, na który jesteśmy w stanie nanieść imię, datę oraz sentencję dziękującą rodzinie za przyjazd. Continue reading „Drewniane serduszka jako podziękowania dla gości – komunia”